MÖBLER / Soffor / Soffa 9395120
nr 939 5120
Soffa
Karl Johan, längd: 160
Kondition: slitage, slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 2 februari 2015
kl 19:23:24
Karl Johanstil/Empir
Senempiren